دنج پاتوق


خدمات مهاجرتی و گردشگری همچون اخذ ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و اقامتی کشورهایی نظیر کانادا، انگلیس استرالیا، آمریکا و اروپا طی چند سال گذشته به یکی از دغدغه های اصلی بخش عمده ای از جامعه ایران تبدیل شده است
داشتن اطمینان به موسسه و افراد در زمینه مهاجرتی و اخذ ویزا اولین قدم در ادامه مسیر افرادی که قصد مهاجرت دارند؛ مجموعه ای که با شناخت دقیق سازوکارهای مهاجرتی و گردشگری مربوط به هر کشور از یک سو و تبیین مناسب ترین و کوتاه ترین مسیر برای کسب موفقیت از سوی دیگر، موکلین و متقاضین خود را به سر منزل مقصود برساند.
در نهایت اگر به هر دلیل و با هر انگیزه ای قصد مهاجرت دارید و یا سفری توریستی به مقاصد جذاب و دیدنی جهان را در سر می پرورانید، می توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا مراجعه به وب سایت نیلگام ( Nilgam.com) اطلاعات مورد نیاز خود را کسب و خدمات مطلوب خود را رزرو نمایید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « نیلگام » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

خدمات مهاجرتی و گردشگری همچون اخذ ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و اقامتی کشورهایی نظیر کانادا، انگلیس استرالیا، آمریکا و اروپا طی چند سال گذشته به یکی از دغدغه های اصلی بخش عمده ای از جامعه ایران تبدیل شده است.

جمع بندی

خدمات این موسسه که با نام جدید هولدینگ نیلگام و ذیل ۳ زیر مجموعه (نیلگام سفر، نیلگام مهاجر و دارالترجمه) فعالیت می کند بطور کلی موارد زیر را شامل می شود:

 • امور مهاجرتی (مهاجرت به کانادا، پرتغال و اخیرا مهاجرت به دومنیکا)
 • خدمات پیکاپ ویزا و وقت سفارت (وقت سفارت کانادا در ترکیه و امارات، وقت سفارت های امریکا و انگلیس در امارات، ترکیه و ارمنستان)
 • اخذ ویزا (ویزای کانادا، ویزای شنگن و استرالیا)
 • تورهای لوکس گردشگری
 • دارالترجمه

طی چند سال گذشته رویکرد سخت گیرانه و انقباضی سفارت های خارجی برای تعیین وقت سفارت و صدور ویزا از یکسو و سیاست های پیچیده و محدود مهاجرتی بسیاری از کشورها از سوی دیگر، روند خدمات گردشگری و مهاجرتی را با پیچیدگی های بسیار مواجه ساخته است. در این فضا بی تردید تنها موسساتی قادر به ادامه فعالیت و ارائه خدمات خواهندبود که بتوانند بواسطه تجربه، دانش و ارتباطات گسترده خود این مسیر دشوار را برای متقاضیانش هموار سازند. گرچه قدمت و استمرار یکی از بارزترین معیارها برای تفکیک و انتخاب موسسه ای معتبر در این عرصه است اما دقت در موارد ذیل نیز می تواند بسیار راه گشا باشد:

 1. از حضور فیزیکی موسسه مهاجرتی اطمینان حاصل کنید. در بسیاری از موارد بسیاری از افراد و موسسات غیر معتبر تنها از طریق اینترنت و یا شبکه های اجتماعی با شما در تماس هستند.
 2. شماره تلفن موسسه را بررسی کنید. شما می توانید از طریق مراکزی مثل ۱۱۸ از صحت ثبت شدن اطلاعات موسسه مذکور اطمینان حاصل کنید.
 3. در صورت لزوم اطلاعاتی مانند ثبت شرکت را پرس و جو کنید. شما از طریق تماس تلفنی و یا حضور فیزیکی می توانید اطلاعات ثبتی شرکت و یا سایر مجوزات مربوطه را بررسی کنید.
 4. اشراف اطلاعاتی موسسه را بررسی کنید. آیا کارشناسان موسسه توانایی پاسخ به سوالات شما را دارند؟ آیا از انواع اطلاعات مربوط به وقت سفارت ها، مجاری صدور ویزا و مقررات کنسولی و سفارتی، مدارک و شرایط مورد نیاز برای صدور ویزا و روش های قانونی مهاجرت اطلاعات کاملی دارند؟
 5. سابقه شرکت را بررسی کنید. یک موسسه معتبر و حرفه ای بایستی سالها تجربه در زمینه مهاجرت و انواع روش های دریافت ویزا را داشته باشد.
 6. داشتن وکلای معتبر چه در داخل و چه در خارج از ایران نشان دهنده توانایی موسسه در پاسخ گویی به نیازهای مهاجران در اسرع وقت است.

روی تراژیک و واقعیت تلخ سفر و مهاجرت زمانی نمایان می شود که متقاضی پس از ماه ها مطالعه وتحقیق و با وجود فراهم آوردن تمامی مدارک درمیانه راه با رد درخواست ویزا و یا مهاجرت خود مواجه می شود و حتی فاجعه بارتر، مدارک ارائه داده شده مورد سوء استفاده قرار می گیرد. ناکامی بزرگی که بواسطه اعتماد به موسسات و افراد به ظاهر حرفه ای بوجود می آید و سرمایه، زمان و فرصت های خوب مهاجرتی به همین سادگی به باد می رود.

جستجو و تحقیق ما برای یافتن موسسه ای که بتواند با دارا بودن استانداردهایی مشخص، پاسخوگی نگرانی های اشاره شده در بالا باشد ما را به هولدینگی رساند که طی نزدیک به یک دهه گدشته به شکلی حرفه ای و سازمان یافته به ارائه خدمات گردشگری در تهران مشغول است. موسسه گردشگری و مهاجرتی نیلگام که تا چندی پیش با برند ایران-آنکارا فعالیت می کرده است و بسیاری از فعالان عرصه گردشگری این موسسه را بدلیل خدمات ویژه و تضمینی آن در اموری همچون ویزای کانادا، پیکاپ ویزا و وقت سفارت های آمریکا، انگلیس و کانادا می شناسند.

اما آیا هولدینگ نیلگام دارای ویژگی های ذکر شده است؟

 1. هولدینگ نیلگام با داشتن دفتر فیزیکی و حدود ۱۳۰ نفر پرسنل در خیابان ظفر تهران همه روزه به غیر از روزهای تعطیل آماده پذیرش مشتریان است.
 2. شماره تلفن رسمی نیلگام (۰۲۱۷۵۲۳۷) که در وب سایت شرکت نیز موجود است پس از بررسی های لازم دارای ثبت رسمی در سامانه ۱۱۸ با نام نیلگام سفر است.
 3. شرکت نیلگام دارای ثبت رسمی در سازمان ثبت اسناد کشور و دارای شناسه ملی و کد اقتصادی معتبر است.
 4. جهت بررسی این مورد چند نمونه از خدمات شرکت که بر روی وب سایت نیلگام موجود بود مانند ویزای کانادا و پیکاپ ویزا علاوه بر اطلاعات موجود بر روی سایت با کارشناسان نیلگام تماس گرفته شد و اطلاعات کاملی را دریافت کردیم. همچنین می توان بر روی وب سایت از طریق فرم های طراحی شده اطلاعات خود را وارد کرد تا کارشناسان پس از بررسی با شما تماس بگیرند.
 5. مطالعات و پرس و جو ها به ما ثابت کرد که شرکت نیلگام در طی یک دهه فعالیت خود به طور میانگین سالانه ۲۰۰۰۰ پیکاپ پاسپورت، ۳۰۰۰ وقت سفارت و ۱۰۰۰ ویزای موفق برای کشور کانادا صادر می کند که نشان دهنده خدمات گسترده و قابل اعتماد این موسسه است.
 6. بررسی های موردی نیز نشان داد که نیلگام با بهره مندی از دفاتر برون مرزی خود برای اخذ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا، استرالیا و کشورهای حوزه شنگن و همچنین در اختیار داشتن وکلای معتبر در ایران و خارج از کشور دارای ارتباطاتی قوی در کشورهای مقصد است.

اما یک موسسه گردشگری و اقامتی معتبر چه ویژگی هایی باید داشته باشد:

چه برای ادامه تحصیل، چه برای سرمایه گذاری، چه برای اقامت و چه برای یک سفر توریستی، متقاضیان با هر انگیزه و هدفی انتظار دارند خدماتی سریع، دقیق، شفاف و البته ثمر بخش را دریافت نمایند. خدماتی که بواسطه آن با خیالی آسوده شاهد پذیرش فرزندان خود در بهترین دانشگاه های خارج از کشور باشند و یا حتی بدون نیاز به حضور در سفارت خانه های خارجی ویزای مسافرتی دریافت کنند.

درباره : پاتوق سرگرمی

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

ستاره های زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند

ستاره های هالیوودی، همیشه ستاره اند، ما فیلمهای شان را میبینیم، از بازی هایشان تعریف میکنیم، اما بعضی از این سوپر استار ها هستند که اصلا کاری با نقش خود ندارند و حتی فیلمی که در آن بازی کرده اند را نمیبینند! در حالی‌که عده اي از بازیگران بازی خود دریک فیلم خاص را هنرنمایی و شاهکار میدانند ولی دراین فهرست دیگر از تماشای فیلمهای خود حتی عذاب می‌کشند.

 

بدین ترتیب عده اي از این بازیگران تماشای فیلمهای خودرا یک تجربه بسیار ناخوشایند می‌دانند که میتوانند حتی دردناک و غبرقابل تحمل نیز باشد. در ادامه این مطلب قصد داریم شما رابا ۱۰ بازیگر سرشناس هالیوودی آشنا کنیم که تاکید کرده اند علاقه اي به تماشای فیلمهای خود ندارند.

 

۱۰- جانی دپ

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

جانی دپ در گفتگو اي با دیوید لترمن درسال ۲۰۰۹ و هنگام اکران فیلم «دشمن ملت» تایید کرد که هیچ یک از فیلم هایش را تماشا نمی‌کند حتی فیلمی که در آن زمان مشغول تبلیغات برای آن بود. وی دراین باره چنین گفت از یک جهت، وقتی که کار من با یک فیلم تمام شود دیگر آن فیلم ربطی به من نخواهد داشت. تا جاییکه بتوانم ازآن دور می‌شوم… از دیدن خودم خوشم نمی‌آید.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

در زندگی نامه جانی دپ ابنگونه آمده است که جانی دپ در ۹ ژوئن ۱۹۶۳ در ایالت کنتاکی امریکا متولد شد. نام اصلیش جان کریستوفر دپاست و به نام هاي مستعار اقای بوگندو و کلنل مشهور است. جانی دپ رگ و ریشه المانی ایرندی دارد. اما برخی خبرگذاری ها می‌گویند که خانواده وی اصلیتی فرانسوی – پروتستانی دارند. والدین جانی وقتی ۱۵ ساله بود از هم جدا شدند.

 

۹٫ آنجلینا جولی

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

آنجلینا جولی بارها تاکید کرده‌است که علاقه اي به تماشای فیلمهای خود ندارد. بعد از اتمام مراحل تولید فیلم تحت تعقیب وی هیچ گاه آنرا تماشا نکرد. جولی در گفتگو اي اعلام کرد که در کل تماشای فیلم را دوست ندارد حتی اگر فیلم با مشارکت خودش نیز ساخته شده باشد. وی دراین باره چنین گفته است یکی دو تا از فیلم ها را اصلاً ندیده ام. تعداد زیادی از ان ها را فقط یک‌بار دیده ام.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

اعتراف هاي آنجلینا جولی درمورد زندگی دوران جوانی اش را میتوان تعدادی از عجیب ترین چیزهایی دانشت که افراد در طول زندگی خود شنیده اند. به گزارش سایت تفریحی دنج پاتوق درسال ۲۰۰۳، وی یک گفتگو ي نسبتاً صادقانه با برنامۀ ۲۰/۲۰ شبکۀ اَي بی سی داشتکه در آن اعتراف کرد که همراه با نامزد اولش بازی دردناکی را انجام می داده اند. در آن دوران وی فهمیده بود که به بازی با چاقو علاقه دارد و بهمین دلیل تصمیم گرفتند که با چاقو به هم دیگر ضربه بزنند.

 

۸٫ جولین مور

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

بازیگر برنده جایزه اسکار، جولین مور، نیز علاقه اي به تماشای فیلمهای خود ندارد. او بازی کردن را دوست دارد اما از تماشای نتیجه پایانی لذت نمیبرد. مور دراین باره چنین گفته است من هیچ یک از فیلمهای خودم را ندیده ام… نمی‌توانم برای تبلیغ فیلم یا هر چیز دیگری بنشینم و فیلم را تماشا کنم. بیش‌تر دوست دارم در فیلم ها باشم تا این‌که آنها را تماشا کنم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

جولیان مور در آثار موفق از جمله  ” Boogie Nights ” حضور پیدا کرد که بخاطر بازی اش دراین فیلم نامزد دریافت اسکار شد و پس ازآن نیز روند صعودی بازیگری او آغاز گردید و وی در آثار مطرحی از جمله  لبوفسکی بزرگ  و ” مگنولیا ” ظاهر شد.

 

۷٫ ریس ویثرسپون

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

ریس ویثرسپون نیز از تماشای فیلمهای خود امتناع ورزیده ودر گفتگو اي نیز گفته که پس از اتمام مراحل فیلمبرداری یک فیلم بطور کلی آن رابه فراموشی می سپارد. ریس دراین مورد چنین گفته است من درمورد تمامی فیلم هایي که تا کنون بازی کرده ام فراموشی مطلقی دارم. من به تماشای این فیلم ها نمی‌نشینم زیرا اگر این‌کار را میکردم در گرداب تنفراز خود گرفتار میشدم اما گاهی کلیپی کوتاه از برخی کارهایم را می‌بینم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

ریس ویترسپون در ۲۲ مارچ ۱۹۷۶ در نیو اورلئان ایالات امریکا متولد شد. دوران کودکی وی بدلیل شغل پدرش که دکتر ارتش بود در کشور کشور آلمان سپری شد اما ریس و خانواده اش در ۴ سالگی به ایالات امریکا بازگشتند تا وی بتواند فعالیت هاي فرهنگی خودرا از کودکی پایه ریزی کند. ریس خیلی زود در سن ۷ سالگی حرفه مدلینگ را آغاز کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی به چهره اي شناخته شده مبدل شود و همین کافی بود تا سر از تبلیغات هاي تلویزیونی درآورد.

 

۶٫ جارد لتو

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

وقتی که جارد لتو در حال تبلیغات برای فیلم “باشگاه خریداران دالاس” بود اذعان کرد که حتی فیلمش را نیز ندیده است. وی دراین باره چنین گفته است نقش من دراین فیلم چنان سخت و طاقت فرسا بود که بهتر است در شرایط کنونی کاری به آن نداشته باشم. او حتی تایید کرد که فیلم “جوخه انتحار” با هنرنمایی خودش را نیز ندیده است.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

جرد لتو با نام کامل جرد جوزف لتو در ۲۶ دسامبر ۱۹۷۱ در بووژر ایالت لوئیزیانای ایالات امریکا متولد شد. مادرش کانستنس لتو یک عکاس است و پدرش آنتونی ال بریانت وقتی که او ۸ ساله بود خودکشی کرد. قد او ۱۷۵ سانتیمتر است. او بیش‌تر بعنوان خواننده ي گروه ۳۰ ثانیه تا مریخ و بازی در فیلم هایي از جمله روانی آمریکایی، مرثیه برای یک رویا، ارباب جنگ و جوخه انتحاری در نقش جوکر شناخته میشود.

 

۵٫ خاویر باردم

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

بازیگر اسپانیایی برنده جایزه اسکار، خاویر باردم، نیز تاکید کرده که وی به شدت از تماشای خود روی صفحه سینما بیزار است و این موضوع به بینی اش باز میگردد. وی دراین باره در گفتگو اي چنین میگوید این واقعیت که من به ساخت شخصیت ها دلبستگی دارم بدین معنا نیست که دوست داشته باشم شکل‌گیری شخصیت هایم را ببینم، نقش آفرینی هایم را.

 

حتی نمیتوانم آن بینی لعنتی را تماشا کنم، آن صدای لعنتی را، آن چشم هاي مضحک را. نمی‌توانم از پس این‌کار بربیایم اما وقتی که در حال نقش آفرینی هستم بینی ام را نمی‌بینم و صدایم را نمیشنوم. انگار چیزی قویتر و بزرگتر ازآن وجوددارد و نیاز دارم که آنرا بیان کنم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

خاویر در جزایر قناری بدنیا آمد. مادر وی پیلار باردم، یک بازیگر و پدرش خوزه کارلوس انسیناس یک تاجر بود. والدین باردم اندکی پس از تولد وی از یک دیگر جدا شدند. مادرش او را به تنهایی بزرگ کرد. باردم از نسل یک خانوادهٔ سینمایی است. پدربزرگش رافائل باردم و مادربزرگش ماتیلد مونز سامپدرو هردو از پیشروان سینمای اسپانیا بودند. برادر و خواهر وی، کارلوس و مونیکا، نیز بازیگر هستند.

 

۴٫ خواکین فینیکس

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

خواکین فینیکس گفته است که وی از دیدن نقش آفرینی هاي خود بیزار است و تنها موفق شده تماشای چند مورد اندک از فیلم هایش را تحمل کند. وی در گفتگو اي در طول دوران تبلیغ فیلم ” مرد غیرمنطقی ” تصدیق کرد که هیچگاه این فیلم را ندیده است. فینیکس دراین باره چنین گفت آنرا ندیده ام. پل توماس اندرسون کارگردان فیلم مرا وادار کرد فیلم “استاد” را ببینم و فیلم ” او ” را نیز تماشا کردم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

خواکین فونیکس با نام کامل خواکین رافائل باتم در پورتوریکو دیده بر جهان گشود. دوران کودکی فونیکس درخانواده پر جمعیتشان که ۵ برادر و خواهر بودند، به سختی گذشت. سایت تفریحی دنج پاتوق وی و برادران و خواهرانش برای امرار معاش در خیابانها مدتها به نوازندگی و اجرای نمایش مشغول بودند تا زمانی که آریس برتون که یکی از مدیران و استعدادیاب هاي مشهور هالیوود است، استعداد آنها را کشف کرد و تصمیم گرفت آنها رابه جلوی دوربین بیاورد.

 

۳٫ جسی آیزنبرگ

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

جسی آیزنبرگ نه تنها علاقه اي به تماشای فیلمهای خود ندارد بلکه نقدهایی که درباره فیلم هایش نوشته میشود را نیز نمی‌خواند. وی دراین باره چنین گفته است نه این کاملاض تصادفی نیست. من خودم را تا بیشترین حد ممکن دست کم میگیرم اما هیچ یک از فیلم هایي که در آنها بوده ام را تماشا نمیکنم و حتی نقدها و بررسی هاي فیلم هایي که در آنها حضور داشته ام را نیز نمی‌خوانم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

مهم ترین افتخارات کاندید اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم شبکه اجتماعی ، کاندید دریافت گلدن گلاب بهترین بازیگر مرد درام برای فیلم شبکه اجتماعی ، کاندید دریافت جایزه بفتا بهترین بازیگر مرد برای شبکه اجتماعی.

 

۲٫ اندرو گارفیلد

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

اندرو گارفیلد گفته تنها فیلم شبکه اجتماعی را دیده، آن هم به این خاطر که سازندگان فیلم او را وادار به این‌کار کردند. درمورد دیگر فیلم هایش او علاقه اي به تماشای ان ها ندارد. وی دراین باره چنین گفته است این رویه بدین دلیل است که نمی‌خواهم بفهمم چه کاری انجام میدهم. به محض این‌که از این موضوع آگاه شوم کم‌تر میتوانم خودرا ابراز کنم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

گارفیلد که از سن ۹ سالگی تجربه‌ي حضور در کلاس‌هاي بازیگری را داشت ودر تولیدات تئاتر جوانان، در نمایش‌هایي هم چون ” باگزی مالون ” هم شرکت کرده بود، به گروه تئاتر خیابانی اپسوم پیوست ودر ادامه، پس از ایفای نقش در نمایش قوش «Kes» که در تئاتر رویال اکسچینج به روی صحنه رفت، جایزه‌ي تئاتر منچستر را بعنوان بهترین بازیگر نوظهور دریافت کرد.

 

۱٫ نیکول کیدمن

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

نیکول کیدمن ادعا کرده که هنگام تماشای فیلم “استرالیا” و نقش آفرینی خود در آن بسیار مضطرب و نگران بوده است و تنها بخاطر کارگردان فیلم در مراسم افتتاحیه این فیلم در سینما حضور یافته است. همچنین وی گفته که هیچ یک از فیلمهای دیگرش را ندیده است. وی دراین باره چنین گفته است من طبق معمولً فیلم هایم را نگاه نمیکنم اما بخاطر بز کارگردان فیلم استرالیا وادار بودم این فیلم را ببینم.

بازیگران زیبایی که از چهره خودشان متنفر هستند +عکس

زیبا، بی نقص و بامزه و البته بسیار با استعداد هنگام صحبت کردن درمورد نیکول کیدمن هیچگاه واژه یا عبارتِ منفی به زبان نخواهد آمد. این بازیگر زیبا سال هاست که به هنرنمایی دربرابر دوربین مشغول بوده و هرسال نیز به سطح جدیدی ازموفقیت دست پیدا میکند، نقش‌های جدی و چالش برانگیزی انتخاب کرده که به ما یادآوری می کنند هنوز باید او را دوست داشته باشیم.

 

درباره : پاتوق سرگرمی

نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

زندگی مثل فوتبال است
گاهی مشکلات هم
بانی موفقیت میشوند
ناامید نشو
شاید دقیقه ی ۹۰
در اوج کسالت
شیرینترین گل زندگیَت
به دروازه ی خوشبختی نشست
تبریک

 

نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

‌‏دیدید درست پیش بینی کرده بود
مجیدارو زود قضاوت نکنید

‏ا‌ین گربه هیچوقت نباید کالباس بشه !!

 

نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

‏مرسی آقای کیروش، مرسی امید ابراهیمی، مرسی بیرانوند،مرسی سردار آزمون، مرسی حاج صفی، مرسی جهانبخش، مرسی ایران

 

شادی بچه ها در رختکن تیم ملی پس از برد شیرین برابر مراکش

۸۰میلیون نفر یک ملت یک تپش قلب

نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

رختکن ایران همین الان

نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

 

درباره : پاتوق سرگرمی

سایت تفریحی دنج پاتوق

متن آهنگ

پولا ذخیره تو زوریخ و پاناما
پنجشنبه پارتی شده هرشب کار ما
ندیدی تلوکولوکو تن من
همه دنبالمن انگاری که پوکومنم من
دیوونه ترم ا دیوونه ها
ولی هر جا میرم آره میمونه باهام
تا وقتی دارم تهران زیرِ پام
ا تیله بازی توی زیر زمین الان تو گلف روی بام
گلف روی بام
گفت روی بام
ببین رسیدیم ا کجا تا کجا
داغ تریم الان ا کف یه اجاق
مثه یه شو اومدم مثه یه شاه میرم
مثه یه شو اومدم مثه یه شاه میرم
جون کندم واسه این راه و واسه فامیلم
آره
عین یه سیل عین یه زلزله
اومدیمو میمونیم روی عرش
ابدیه این سلسله

سلسله ابدیه
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه

جیبام سنگین تر ا مشکلام حالم اوکی
خونه تهران
ولی آواره ایم عین کولیا
شده زندگیمون فقط هتل و لابی
نمی ارزید حتی دو ریال
الان هر روزم پنجشنبه شده یه پارتی
زندگی کوتاس از بس که گفتیم بابا کوتاه بیا
اگه دنیا بازیه داور ماییم توی این بازیا
آمار دنیا رو دارم انگاری من ژورنالیستم
گور بابای زندگی آره حاجی من اومانیستم
خدا مرسی بخاطر هر چی که دادی
ولی شرمنده زیادی پر انگیزه ام
میخوام برم به قبلم با لبخند مونالیزا
مونالیزا

مثه یه شو اومدم مثه یه شاه میرم
جون کندم واسه این راه و واسه فامیلم
آره
عین یه سیل عین یه زلزله
اومدیمو میمونیم روی عرش
ابدیه این سلسله
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه

خط خط
بدخواه کافیه تحریک کنم
برم جلو تا که هتریک کنم
کلی کنسرت دارم
شلوارا گشاد تا که جیب پر کنم
بین بنده هاش خدا کرد تقل
خوش شانس بودم وقتی منو کرد بغل
دورم صد هول همه صدر خبر
اونم صف اول
تو تو فکر عمل بینی
بزنی دوتا پلنگ چینی
دنبال قدرت موسولینی
پولامون سیاه ولی رو سفیدیم
آ
ا زیر زمینا تا خیابونا
آ
ا خیابونامون تا آسمونا
آ
عین یه سیل عین یه زلزله
اومدیمو میمونیم روی عرش
ابدیه این سلسله

سلسله ابدیه
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه
سلسله ابدیه


دانلود

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰ ( ۷.۱ مگابایت )

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸ ( ۳.۶ مگابایت )

نحوه دانلود : روی لینک بالا کلیک راست کرده و روی …save link as (ذخیره پیوند به نام…) کلیک کنید.


پخش آنلاین

http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Selsele%20(320).mp3


کد پخش آنلاین در وبلاگها و سایتها

کدی که در کادر پایین است را در قسمت مناسب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید
(میتوانید با چندبار کلیک روی متن آن را علامت بزنید و با گرفتن کلیدهای Ctrl+C آن را کپی کنید)

<embed src="http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Selsele%20(320).mp3" autostart="true" loop="true"width="0" height="0"></embed><noembed><bgsound src="http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Selsele%20(320).mp3" loop="infinite"></noembed>

(دقت کنید که کد را بصورت کامل و صحیح کپی کرده باشید)


سایت تفریحی دنج پاتوق


درباره : پاتوق سرگرمی

دانلود آهنگ شهاب مظفری کجایی تو

کاربران عزیز می توانید ترانه کجایی تو را با صدای شهاب مظفری به همراه دو کیفیت دانلود کنید

Exclusive Song: Shahab Mozaffari – “Kojaei To” With Text And Direct Links In UpMusic

gf دانلود آهنگ شهاب مظفری کجایی تو

♪♪♫♫♪♪♯

شعر و آهنگسازی : شهاب مظفری / تنظیم کننده : آرش حسینی

UpMusicTag دانلود آهنگ شهاب مظفری کجایی تو

ترانه کجایی تو با صدای شهاب مظفری جهت تکمیل آرشیو آپ موزیک …

♪♪♫♫♪♪♯

شهاب مظفری کجایی تو

منبع ( source ) : دانلود آهنگ شهاب مظفری کجایی تو

درباره : رپورتاژ

رییس جمهور در حال تماشای بازی ایران و مراکش (عکس)

عکس بالا مربوط به سال قبل هست .

رییس جمهور در حال تماشای بازی ایران و مراکش

رییس جمهور در حال تماشای بازی ایران و مراکش (عکس)

ایران با گلی که مراکش به خودشان زد پیروز بازی ایران و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد.

 

درباره : پاتوق سرگرمی

سایت تفریحی دنج پاتوق

متن آهنگ

همه بهم میگن که تو
آدم نمیشی
همه میگن آخرش
مال من نمیشی
میگن اونی که با توئه
فقط دنبال پوله
بهت نزدیکه ولی ازت خیلی دوره
من انتخابمو کردم
با چشم باز
حرفاشون مهم نیست برام
اونا نمیدونن چی بینمون هست
نه نه نمیدونن بین منو تو
چیا گذشته حیف منو تو
همش بهم میگن بزن قیدشو
همه عمرمو دادم برات نه نصفشو
نه نه نمیدونن بین منو تو
چیا گذشته حیف منو تو
همش بهم میگن بزن قیدشو
همه عمرمو دادم برات نه نصفشو

حیف تو حیف من
سیگار تنها پیک تلخ
دلامون که خورده زخم
دادیم هی فاز بد
حرف مردم تاثیر داشت
وگرنه حس که مستی داشت
میدونستی که من پره دورم
مغرور بودم حتی با خود توام
اون که با توئه دنبال تو نی
حالا هی بشینیمو عکس پاره کنیم
تکستو میشناسم حرفای تو نی
پس سر میکنم با شب های دوری
میگن اونی که با توئه فقط دنبال پوله
بهت نزدیکه ولی ازت خیلی دوره
من انتخابمو کردم با چشم باز
حرفاشون مهم نیست برام
اونا نمیدونن چی بینمون هست
نه نه نمیدونن بین منو تو
چیا گذشته حیف منو تو
همش بهم میگن بزن قیدشو
همه عمرمو دادم برات نه نصفشو
نه نه نمیدونن بین منو تو
چیا گذشته حیف منو تو
همش بهم میگن بزن قیدشو
همه عمرمو دادم برات نه نصفشو


دانلود

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰ ( ۷.۸ مگابایت )

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸ ( ۳.۹ مگابایت )

نحوه دانلود : روی لینک بالا کلیک راست کرده و روی …save link as (ذخیره پیوند به نام…) کلیک کنید.


پخش آنلاین

http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Ona%20Nemidoonan%20(320).mp3


کد پخش آنلاین در وبلاگها و سایتها

کدی که در کادر پایین است را در قسمت مناسب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید
(میتوانید با چندبار کلیک روی متن آن را علامت بزنید و با گرفتن کلیدهای Ctrl+C آن را کپی کنید)

<embed src="http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Ona%20Nemidoonan%20(320).mp3" autostart="true" loop="true"width="0" height="0"></embed><noembed><bgsound src="http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Ona%20Nemidoonan%20(320).mp3" loop="infinite"></noembed>

(دقت کنید که کد را بصورت کامل و صحیح کپی کرده باشید)


سایت تفریحی دنج پاتوق


درباره : پاتوق سرگرمی

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بعد تو

و حالا سوپرایزی دیگر از خواننده خوب کشور ♪ محسن یگانه ♪ بعد تو همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128

شعر / آهنگسازی : محسن یگانه / میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

Download New Song BY : Mohsen Yeganeh | Bade To With Text And Direct links In UpMusic.Ir

Mohsen Yegane Bade to دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بعد تو

متن آهنگ بعد تو از محسن یگانه

♪ طبق گفته محسن یگانه از کانال رسمی این خواننده ، آهنگ بعد تو احتمالا قبل از ایام محرم و سوگواری پخش خواهد شد

♪♪♫♫♪♪♯
تموم آدمارو بعد تو بخشیدم همه ♫ رو بخشیدم اما تورو نه♫
دلیل دردامو بعد تو فهمیدم همه رو فهمیدم اما تورو نه♫
چه زخمی جا مونده رو دل وامونده داره دیوونه میکنه منو یه عالم خاطره♫
میگم نمیدونست میگم نمیتونست خدا که میتونست چرا گذاشت بره♫
چه زخمی جا مونده رو دل وامونده داره ♫ دیوونه میکنه منو یه عالم خاطره♫
میگم نمیدونست میگم نمیتونست خدا که میتونست چرا گذاشت بره♫
دلیل دردامو بعد تو فهمیدم بعد تو فهمیدم غم عالم چیه♫
کسی نمیدونه کسی چه میدونه شبای دلتنگی تو خیالم کیه♫
چه زخمی جا مونده رو دل وامونده داره دیوونه میکنه منو یه عالم خاطره♫
میگم نمیدونست میگم نمیتونست خدا ♫ که میتونست چرا گذاشت بره♫
چه زخمی جا مونده رو دل وامونده داره دیوونه میکنه منو یه عالم خاطره♫
میگم نمیدونست میگم نمیتونست خدا که میتونست چرا گذاشت بره♫

♫♫♫♫

محسن یگانه بعد تو

منبع ( source ) : دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بعد تو

درباره : رپورتاژ

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

امیدواریم همیشه مردمی شاد و خوشحال داشته باشیم. این شادی را مدیون تلاش بچه هاي‌ تیم ملی ایران هستیم.

 

مردم ایران دیشب بدون نگرانی قیمت دلار و سکه ، به شادی پرداختند . تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدارش در چارچوب مسابقات جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف مراکش رفت که در نهایت با یک گل به پیروزی رسید. مردم تهران و دیگر شهر های کشور این پیروزی را جشن گرفتند.

 

رقص و شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

عکس های جشن پیروزی ایران در برابر مراکش

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

عکس هایی از شادی مردم ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

عکس هایی تماشایی از مردم ایران

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

جشن مردم ایران

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

برد فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

شادی مردم ایران

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

پیروزی ایران در برابر مراکش

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

تصاویر شادی مردم بعد از برد فوتبال ایران در جام جهانی 2018

 

 

درباره : پاتوق سرگرمی

سایت تفریحی دنج پاتوق

متن آهنگ

تمرکز ندارم نه
فاز منفی دورو برم
سرم توو لاک خودمه ولی
هی ویز ویز پشت سرم
اما مثل تو نیستم دادا تو آدمی
لولمون فرق داره نیستم مال زمین
نگو چیزی شنیدی تو مثل این
مثه این
نمیبینی داریم تاریخ مینویسیم
مینویسیم
نگو چیزی شنیدی تو مثه این
زندگیم عین یه سیگاره فندکم انگیزه ام توتونش تو
که بسوزی بسوزی بسوزی یه اسفند دود کنم با اون دود تو
خواننده عین باد میاد و میره ولی بهم بگو کو پولش خب
خانم بهت یاد میدم میتونه بشه ستون تو
یک
پیروزی اگه بتونی پنهون کنی دروغتو
دو
یه روز میفهمی پیشرفتت وصل به اون غرورتو
پس
میری بالا تا غرورت بکنه اون گورتو
منم عین فرعونم
جواهرو با خودم میبرم وقتی مردم
ندارم اعتماد به آدمای دورم
حتی به آینه ی رو به خودم
باور کن میخوام راه راستو برم
فقط بهم بگو اون راهش چیه
دو فرشته ها رو شونه هام
یکی بده اون یکی تو حاشیه
همه دنبال نون من دنبال حلواش
هه
خب تقصیر ما چیه
کارت میگیره اگه باشی رو مود
کپی کن خلاقیتو بکش
میترکونی ولی بدون رشد
یا که باشی رو خود
ریسک رفتیم جلو
رو پای خود سولو

دیدی چی شد
به این بازی ما دادیم یه شوک
تمرکز ندارم نه
فاز منفی دورو برم
سرم توو لاک خودمه ولی
هی ویز ویز پشت سرم
اما مثل تو نیستم دادا تو آدمی
لولمون فرق داره نیستم مال زمین
نگو چیزی شنیدی تو مثل این
مثه این
نمیبینی داریم تاریخ مینویسیم
مینویسیم
نگو چیزی شنیدی تو مثه این
دسته دسته دسته دسته
میچینم پولارو من روی هم
بسه بسه بسه بسه
بلد نیستم این یه کلمه رو بگم
سربلند از این دنیا میرم
لبخند روی لبا وقتی میمیرم
سالا میگذره ولی پیر نمیشم
سیب حوا رو خوردمو سیر نمیشم
پول میسازیم عین زنجانی زنجانی
وارد هر جایی میشیم ما مجانی
اسپانسر زیاد تا دلت بخواد
دست به سینن وقتی بکسم میان
انگار مبصر میاد
بوکسر زیاد ولی قاتلا کم
همه زر میزنن نیستن مرد عمل
رشوه زیر میز میشه رد و بدل
پس سودی هم ندارن عکس العمل
ریختیم ما شهرو به هم
واسه همین دیگه نمیگیرن مارو دست کم
بازی فعلا هست دست من
ادامه داره نسل من
نیستی شایسته ی بکس من
رو دیوار دفترت بالا اون سرت بکوب عکس من
که فعلا من رهبرتم
میسازم نقشمو اره
پرچمو بکوب دوباره
تازه این اول کاره
سلسله ادامه داره
سلسله ادامه داره
سلسله ادامه داره

تمرکز ندارم نه
فاز منفی دورو برم
سرم توو لاک خودمه ولی
هی ویز ویز پشت سرم
اما مثل تو نیستم دادا تو آدمی
لولمون فرق داره نیستم مال زمین
نگو چیزی شنیدی تو مثل این
مثه این
نمیبینی داریم تاریخ مینویسیم
مینویسیم
نگو چیزی شنیدی تو مثه این


دانلود

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰ ( ۷.۶ مگابایت )

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸ ( ۳.۸ مگابایت )

نحوه دانلود : روی لینک بالا کلیک راست کرده و روی …save link as (ذخیره پیوند به نام…) کلیک کنید.


پخش آنلاین

http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Mesle%20In%20(320).mp3


کد پخش آنلاین در وبلاگها و سایتها

کدی که در کادر پایین است را در قسمت مناسب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید
(میتوانید با چندبار کلیک روی متن آن را علامت بزنید و با گرفتن کلیدهای Ctrl+C آن را کپی کنید)

<embed src="http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Mesle%20In%20(320).mp3" autostart="true" loop="true"width="0" height="0"></embed><noembed><bgsound src="http://dl.poyeh.com/Tm%20Bax%20-%20Mesle%20In%20(320).mp3" loop="infinite"></noembed>

(دقت کنید که کد را بصورت کامل و صحیح کپی کرده باشید)


سایت تفریحی دنج پاتوق


درباره : پاتوق سرگرمی
صفحات سایت